Szukasz nowoczesnej firmy architektonicznej? Liczy się dla Ciebie mobilność i profesjonalizm? Chcesz w końcu zrealizować swoje największe marzenie- budowa własnego domu? Tradycyjne projekty domów do Ciebie nie przemawiają? Chcesz to zadanie powierzyć doświadczonej i uznanej na całym świecie firm? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą naszej firmy! Serdecznie zapraszamy do lektury!

Nasza firma jest jedyną polską firmą architektoniczną, która posiada swoje filie na całym świecie. Jesteśmy pewną, doświadczoną i uznaną na rynku marką. Oferujemy spersonalizowane pod każdego klienta projekty budynków mieszkalnych. Klient korzystający z naszych usług może dopasować projekt według swoich potrzeb, określając je za pomocą naszej strony internetowej. Kategorie spersonalizowania takiego projektu są mocno zróżnicowane, przykładowymi kategoriami, w których klient ma pełną swobodę wyboru są: wielkość domu, wielkość działki, wysokość domu, rozwiązania energooszczędne, technologia budowy, szerokość okien czy typ garażu. Jak widać wybór jest naprawdę ogromy, dzięki czemu każdy znajdzie swój idealnie dopasowany projekt domu. Nasza pracownia architektoniczna oferuje także pełną adaptację projektu.

Naszą ofertę kierujemy do bardzo szerokiej grupy klientów. Projekt znajdą tutaj pary o stosunkowo niskim poziomie ekonomicznym, jak i klienci dysponujący bardzo wysokim budżetem na realizację swojego domu. Posiadamy także ofertę dla klientów biznesowych oraz dla specjalnego segmentu klientów- klienci VIP. Niezależnie od tego, jakimi środkami finansowymi dysponujesz możesz być pewny, że Twój projekt domu będzie zawsze w pełni profesjonalny i bezpieczny. Już dzisiaj zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://z500.pl/ i skorzystania z naszych usług!