Domy luksusowe to marzenie bardzo wielu osób. Nowoczesny, pięknie wykończony, wykonany z najwyższej klasy produktów dom o znacznej powierzchni jest oznaką statusu. Tego typu projekty to propozycja dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy nie boją się nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań, ciekawych przestrzeni, a także cenią sobie dobry smak i elegancję. To domy dla ludzi o niezwykłym guście i niezwykłych potrzebach, projektowane i budowane z myślą o stworzeniu harmonii z otoczeniem oraz nadania temu otoczeniu niepowtarzalnej i wyjątkowej treści.

Już samo określenie wskazuje na grono osób zainteresowanych tego typu projektami. Od tego typu domów wymaga się wyróżniania wyjątkową jakością, smakiem oraz dokładnością wykonania. Tego typu domy nowoczesne charakteryzują się dużymi, jasnymi przestrzeniami oraz bliskim kontaktem z naturą. Dobrze zgrane, eleganckie elewacje zewnętrzne powinny współgrać z tymi wewnątrz, tworząc razem harmonijną i niepowtarzalną całość. Luksusowe domy powinny dawać ukojenie, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Przy projektowaniu domów luksusowych już od lat uwzględnia się systemy domów inteligentnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwościom stają się one niemal nieograniczone. I tak nowoczesne projekty domów luksusowych opierać się będą nie tylko na zewnętrznej elegancji, ale też na ekologicznych i energooszczędnych rozwiązaniach. Ze względu na często niemałe powierzchnie system inteligentnego domu, pozwalający mu niemal żyć własnym życiem, musi zoptymalizować jego eksploatację oraz jak najlepiej współgrać z istniejącymi okolicznościami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Tego typu domy są więc nie tylko estetyczne i niezwykłe, ale też bardzo funkcjonalne i wygodne. Projektując je należy bowiem zawsze wziąć pod uwagę potrzeby i wymagania klienta oraz charakter potrzeb jego życia codziennego.